Pomoc na żądanie

Aitik.pl oferuje pomoc na żądanie dla wszelkich problemów informatycznych.

Zapewniamy wsparcie IT i szybkie rozwiązanie kłopotów, które wiążą się na przykład z niesprawnymi komputerami, konkretnymi podzespołami, oprogramowaniem, niedziałającym system, niestabilnym połączeniem internetowym czy zawirusowanymi serwerami.

Dzięki naszemu helpdeskowi mogą Państwo uzyskać pomoc w szybki i wygodny sposób. Pomoże drogą telefoniczną, mailową, a także dzięki połączeniom zdalnym. Oczywiście dojeżdżamy także do naszych Klientów, aby bezpośrednio na miejscu zająć się powstałymi problemami. Nasz zespół doskonale porusza się w obszarze języka angielskiego, co gwarantuje sprawne rozwiązanie problemów ze zróżnicowanym sprzętem oraz programami czy aplikacjami.

Śledzimy nowinki technologiczne, jesteśmy na bieżąco z nowymi programami, systemami, dodatkami do systemów, zmianami w technologii połączeń sieciowych. To wszystko pozwala nam bezbłędnie zidentyfikować powstałe u Państwa problemy i rozwiązać je stale, a nie tylko doraźnie.

Błyskawiczne wsparcie – obsługa informatyczna na najwyższym poziomie

  • Nie działa komputer?
  • System padł i nie daje znaku życia?
  • Aplikacja nie chcą współpracować, nie aktualizują się, pokazują błędy?
  • Drukarka, faks, skaner nie działają poprawnie?
  • Połączenie sieciowe wyłącza się niespodziewanie, a prędkość nie jest taka jak na umowie?

Skontaktuj się z aitik.pl aby zlecić nam rozwiązanie tych i wielu innych problemów, których trzeba poznać się w jak najkrótszym czasie. Nasi specjaliści dojadą do Twojej firmy na terenie Wrocławia oraz do okolicznych miejscowości.

W czym jeszcze może pomóc aitik.pl?

To nie wszystkie usługi, które wykonamy w zakresie obsługi informatycznej. Aitik.pl pomoże Państwu doposażyć biuro w najlepszy sprzęt i programy. Znajomość trendów i cen rynkowych pozwala nam przedstawić Państwu listę najbardziej opłacalnych części, akcesoriów, programów czy pakiet usług internetowych ważnych dla działalności firmy.

O szczegółach dowiedzą się Państwo podczas bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami. Prosimy o przejście do zakładki kontakt.