Outsourcing IT we Wrocławiu

aitik Wrocław oferuje usługi outsourcingu IT. Dzięki wykorzystaniu naszych możliwość, możesz usprawnić działania w swojej firmie – poniżej znajdziesz nasze usługi – kliknij aby wybrać:

Pełne wsparcie IT w aitikObsługa częściowa - IT - aitikPomoc informatyczna na żądania w aitik

Zalety outsorcingu

aITik oferuje kompleksowy pakiet usług z zakresu outsourcingu IT, który polega na przekazaniu określonej liczby zadań firmie zewnętrznej. Rozwiązanie to jest nie tylko doskonałą metodą na redukcję kosztów prowadzenia działalności, ale prowadzi także do wymiernych zysków w postaci poprawy jakości zleceń w obszarze informatyki.

Każda firma na obecnym rynku cechuje się zupełnie odmiennym zakresem potrzeb i wymagań. Pakiet outsourcingowy aiTIk pozwala wspólnie opracować strategię, która będzie dopasowana konkretnie pod daną tematykę, ze szczególnym uwzględnieniem optymalizacji czasu realizacji określonych działań.

Umowa pomiędzy aITik, a podmiotem zewnętrznym może mieć charakter dynamiczny – tj. w miarę potrzeb, możemy dostosować i tym samym usprawnić realizację powierzonych nam zadań. Jesteśmy otwarci na stale rosnące wymagania klienta i potrafimy odwdzięczyć się adekwatnym poziomem kompetencji.

Usługi aITik - outsourcing

Tylko największe firmy są w stanie pozwolić sobie na własny, samodzielny dział IT. Wiąże się to przede wszystkim z generowaniem ogromnych kosztów, związanych z inwestycją tak w zespół, jak i odpowiednie technologie. W przypadku mniejszych firm, zdecydowanie bardziej optymalnym rozwiązaniem jest korzystanie z usług profesjonalnych firm zewnętrznych, które specjalizują się w konkretnych dziedzinach związanych z branżą IT. Korzystając z rozwiązań aITik, zyskujesz m.in.:

  • Bezpieczeństwo systemów informatycznych – jeden z podstawowych czynników, o jakie powinna zadbać każda firma. Tylko dostęp do najbardziej aktualnej bazy zabezpieczeń i stałe monitorowanie rynku zagrożeń daje nam gwarancję bezpieczeństwa. Szacuje się, że nawet do 70% firm na polskim rynku nie jest dostatecznie zabezpieczona przed cyberatakami – Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.
  • Dostęp do doświadczonego zespołu, który pracuje jedynie w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Mamy doświadczenie w obsłudze firm o różnych profilach działalności, dzięki czemu wychodzimy naprzeciw ze stale polepszającą się ofertą. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które mogą okazać się kluczowe dla znacznego rozwoju Twojej firmy.
  • Stały kontakt – w każdym momencie możesz się z nami skontaktować i przedstawić bieżący problem, który rozwiążemy tak szybko, jak to tylko możliwe. Nagłe awarie są naszą specjalnością. Możesz się z nami komunikować zarówno przez e-mail, jak i telefonicznie.

Rodzaje współpracy z aITik

Współpraca z nami może być zostać oparta o model pełnego wsparcia IT oraz obsługi częściowej. Pierwsze rozwiązanie jest poświęcone w szczególności małym firmom, nie posiadającym dedykowanego działu IT. Obsługa częściowa jest dobrym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci jedynie na oddelegowaniu części dotychczasowych obowiązków. Obydwa pakiety zawierają w sobie rzetelną pomoc naszego helpdesku, błyskawiczny czas reakcji, kompleksową obsługę sprzętów oraz propozycję planu rozwoju informatycznego Twojej firmy.

Ponadto oferujemy unikatowe remedium na rozwiązywanie nagłych awarii – pomoc na żądanie. Jeżeli padłeś ofiarą niespodziewanej usterki komputera, systemu, aplikacji czy akcesoriów informatycznych, gorąco zachęcamy do kontaktu. Mamy doświadczenie w sprawnym rozwiązywaniu nagłych zdarzeń i nie boimy się wyzwań. Jesteśmy mobilni i błyskawicznie rozwiązujemy nawet najbardziej skomplikowane awarie.

Przyspiesz rozwój firmy wybierając outsourcing

Polski rynek outsourcingu IT dopiero co wchodzi w wyraźną fazę rozwoju. Małych i średnich firm jest w naszej rodzimej gospodarce coraz więcej i wzrasta tym samym zapotrzebowanie na zewnętrzne firmy informatyczne.

Analizując trendy z zachodu możemy śmiało przewidzieć kilkukrotny wzrost zapotrzebowania na outsourcing IT w ciągu najbliższych 3 lat. Trend ten ma tendencję zwyżkową. Konkurencja nie śpi – nie zwlekaj:

Współpraca z aitik